Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ubiegłe kadencje

IX 2018 r. - VIII 2019 r.

Przewodnicząca Rady:
Magdalena Chmiel (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Wiceprzewodniczący Rady:
Bartłomiej Bodziński-Guzik (Koło Naukowe Praw Państw Azjatyckich TBSP UJ)

Członek Zarządu ds. organizacyjnych:
Adam Piekarczyk (Koło Studentów Informatyki UJ)

IX 2017 r. - VIII 2018 r.

Przewodnicząca Rady:
Jowita Kułak (Koło Naukowe Bioinformatyki BIT UJ)

Wiceprzewodnicząca Rady:
Magdalena Chmiel (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Członek Zarządu ds. organizacyjnych:
Mateusz Durka (Koło Geografów UJ im. Ludomira Sawickiego)

IX 2016 r. - VIII 2017 r.

Przewodniczący Rady:
Jowita Kułak (Koło Naukowe Bioinformatyki BIT UJ)

Wiceprzewodnicząca Rady:
Patrycja Pakuła (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Członek Zarządu ds. organizacyjnych:
Mateusz Durka (Koło Geografów UJ im. Ludomira Sawickiego)

IX 2015 r. - VIII 2016 r.

Przewodniczący Rady:
Roman Husarski (Dalekowschodnie Koło Naukowe UJ)

Wiceprzewodnicząca Rady:
Justyna Gałuszka (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Członek Zarządu ds. organizacyjnych:
Sylwia Paszyna (Koło Naukowe Edytorów UJ)

IX 2014 r. - VIII 2015 r.

Przewodnicząca Rady:
Joanna Mendyk (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Wiceprzewodnicząca Rady:
Anna Sawicka (Koło Studentów Biofizyki "Nobel")

Członek Zarządu ds. organizacyjnych:
Joanna Jędrysik (Koło Naukowe Studentów Archeologii UJ)

IX 2013 r. - VII 2014 r.

Przewodniczący Rady:
Damian Leśniak (Koło Naukowe Matematyków Studentów UJ)

Wiceprzewodniczący Rady:
Dominik Kadzik (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Członek Zarządu ds. organizacyjnych:
Anna Ciesielska (Koło Naukowe Matematyków Studentów UJ)

IX 2012 r. - VIII 2013 r.

Przewodniczący Rady:
Damian Leśniak (Koło Naukowe Matematyków Studentów UJ)

Wiceprzewodnicząca Rady:
Anna Ciesielska (Koło Naukowe Matematyków Studentów UJ)

Członek Zarządu ds. organizacyjnych:
Agata Dworzak (Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki UJ)

Członek Zarządu ds. kontaktów zewnętrznych:
Agata Żmuda (Koło Przyrodników Studentów UJ)

Komisja Rewizyjna:

  1. Jowita Bożek (Koło Naukowe Studentów Instytutu Judaistyki UJ)
  2. Paulina Piękoś (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)
  3. Artur Święch (SMP)
  4. Małgorzata Janik (SMP)
  5. Klaudia Mazur (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)
  6. Sabina Cieśla (Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA)

IX 2011 r. - VIII 2012 r.

Przewodniczący Rady:
Jarosław Dziubiński (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Wiceprzewodnicząca Rady:
Klaudia Mazur (Towarzystwo Bibliotek Słuchaczów Prawa UJ)

Członek Zarządu ds. organizacyjnych:
Agata Dworzak (Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki UJ)

Członek Zarządu ds. kontaktów zewnętrznych:
Marcin Kaliński (Koło Naukowe Historii Doktryn UJ)

Komisja Rewizyjna:

  1. Jowita Bożek (Koło Naukowe Studentów Katedry Judaistyki UJ)
  2. Damian Leśniak (Koło Naukowe Matematyków Studentów UJ) 
  3. Paulina Piękoś (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)
  4. Marcin Kumięga (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

IX 2010 r. - VIII 2011 r.

Przewodniczący Rady:
Tomasz Tkaczyk (Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ)

Wiceprzewodnicząca Rady:
Edyta Woźniak (Koło Naukowe Animatorów Kultury UJ)

Członek Zarządu ds. organizacyjnych:
Olga Horbowy (Koło Naukowe Amerykanistyki Nowy Świat)
Natalia Godula (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)

Członek Zarządu ds. kontaktów zewnętrznych:
Diana Sałacka (Koło Nauk Politycznych UJ)

Komisja Rewizyjna:
Agnieszka Mrozowska (Koło Naukowe Studentów Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ)
Beata Orlik (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)
Jarosław Dziubiński (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)
Artur Wieczorek (Koło Naukowe Studentów MISH UJ)
Aleksander Wróbel (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)

I 2010 r. - VIII 2010 r.

Przewodniczący Rady:
Hubert Więckowski (Koło Naukowe MERITUM)

Wiceprzewodniczący Rady:
Marcin Kumięga (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Członek Zarządu ds. organizacyjnych:
Dorota Kawęcka (Koło Naukowe Studentów MISH)
Anna Sulima (Studenckie Towarzystwo Ekonomiczne UJ)

Członek Zarządu ds. kontaktów zewnętrznych:
Magdalena Wutkowska (Koło Naukowe Przyrodników Studentów)

Komisja Rewizyjna:
Edyta Woźniak (Koło Naukowe Animatorów Kultury UJ)
Michał Szot (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)
Agnieszka Mrozowska (Koło Naukowe Studentów Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ)
Beata Orlik (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)

I 2009 r. - I 2010 r.

Przewodniczący Rady:
Maciej Jakubowiak (Koło Naukowe Komparatystów)

Wiceprzewodniczący Rady:
Tomasz Tkaczyk (Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ)

Komisja Rewizyjna:
Sławomir Springer (Koło Przyrodników Studentów UJ)
Karolina Rostkowska (Koło Naukowe Edytorów UJ)
Monika Parafiniuk (Naukowe Koło Chemików)
Edyta Woźniak(Koło Naukowe Animatorów Kultury UJ)
Michał Mendala(Koło Naukowe Europeistyki UJ)
Marcin Kret(Naukowe Koło Fizyków UJ)

III 2008 r. - I 2009 r.

Przewodniczący Rady:
Wojciech Koźmic (Koło Naukowe (W)Koło Rosji)

Wiceprzewodniczący Rady:
Piotr Oleś (Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki UJ)
Paweł Buchaniec (Koło Nauk Psychologicznych "Pragma")

Komisja Rewizyjna:
Urszula Fronczek (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)
Maciej Trzebiński (Naukowe Koło Fizyków UJ)
Wiktor Parol (Koło Matematyczno-Przyrodnicze Studentów UJ)

XI 2007 r. - III 2008 r.

Przewodniczący Rady:
Wojciech Koźmic (Koło Naukowe (W)Koło Rosji)

Wiceprzewodniczący Rady:
Piotr Oleś (Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki UJ)

Komisja Rewizyjna:
Katarzyna Daniec (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)
Marcin Bartoszek (Koło Naukowe Studentów Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ)
Adam Kirpsza (Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ)

III 2007 r. - XI 2007 r.

Przewodniczący Rady:
Jakub Tęsiorowski (Koło Naukowe Studentów Rosjoznawstwa UJ)
Wojciech Koźmic (Koło Naukowe (W)Koło Rosji)

Wiceprzewodniczący Rady:
Wojciech Koźmic (Koło Naukowe (W)Koło Rosji)

Komisja Rewizyjna:
Katarzyna Daniec (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)
Marcin Bartoszek (Koło Naukowe Studentów Etnologii i Antropologii Kulturowej UJ)
Adam Kirpsza (Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ)

II 2006 r. - III 2007 r.

Przewodniczący Rady:
Jakub Tęsiorowski (Koło Naukowe Studentów Rosjoznawstwa UJ)

Wiceprzewodniczący Rady:
Hubert Siejkowski (Naukowe Koło Studentów Astronomii UJ)
Wojciech Koźmic (Koło Naukowe (W)Koło Rosji)

Komisja Rewizyjna:
Tomasz Pugacewicz (Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ)
Marek Kremer (Koło Naukowe Slawistów UJ)
Łukasz Orłowski (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)

II 2005 r. - II 2006 r.

Przewodniczący Rady:
Maciej Czech (Koło Naukowe Studentów Archeologii UJ)

Wiceprzewodniczący Rady:
Adrian Jasik (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Komisja Rewizyjna:
Tomasz Pugacewicz (Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ)

Michał Araszkiewicz (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)

Anna Mierczak (Koło Naukowe Studentów Archeologii UJ)

II 2004 r. - II 2005 r.

Przewodniczący Rady:
Maciej Czech (Koło Naukowe Studentów Archeologii UJ)

Wiceprzewodniczący Rady:
Adrian Jasik (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Komisja Rewizyjna:
Dagmara Haręzga (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Marcin Czarnowicz (Koło Naukowe Studentów Archeologii UJ)

II 2003 r. - II 2004 r.

Przewodniczący Rady:
Adrian Jasik (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Komisja Rewizyjna:
Marcin Wystrychowski (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)

Karolina Tyrańska (Koło Naukowe Animatorów Kultury UJ)

Dagmara Haręzga (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

II 2002 r. - II 2003 r.

Przewodniczący Rady:
Adrian Jasik (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Komisja Rewizyjna:
Błażej Ziembaczewski (Koło Naukowe Slawistów UJ)

Adam Fajfer (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Grzegorz Russek (Koło Wschodnie UJ)

I 2001 r. - II 2002 r.

Przewodniczący Rady:
Błażej Ziembaczewski (Koło Naukowe Slawistów UJ)

Komisja Rewizyjna:
Jan Halberda (Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)

Aleksander Czyżowicz (Koło Naukowe Europeistów UJ)

Jacek Wolak (Koło Matematyków Studentów UJ)

I 2000 r. - I 2001 r.

Przewodniczący Rady:
Jacek Wolak (Koło Matematyków Studentów UJ)

1999 r. - I 2000 r.

Przewodniczący Rady:
Tomasz Justyniarski (Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki UJ)

1998 r. - 1999 r.

Prezes Rady:
Sebastian Sęk (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

Sekretarz Rady:

Przedstawiciel Rady w Senacie UJ:

1997 r. - 1998 r.

Prezes Rady:
Sebastian Sęk (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)
Sekretarz Rady:

Przedstawiciel Rady w Senacie UJ:

1996 r. - 1997 r.

Prezes Rady:
Maciej Wilamowski (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)
Sekretarz Rady:

Przedstawiciel Rady w Senacie UJ:

1995 r. - 1996 r.

Prezes Rady:
Maciej Wilamowski (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)
Sekretarz Rady:

Przedstawiciel Rady w Senacie UJ:

1994 r. - 1995 r.

Prezes Rady:
Andrzej Betlej (Koło Naukowe Studentów Historii Sztuki UJ)
Sekretarz Rady:

Przedstawiciel Rady w Senacie UJ:

1993 r. - 1994 r.

Prezes Rady:
Piotr Rabiej (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)
Sekretarz Rady:

Przedstawiciel Rady w Senacie UJ:

1992 r. - 1993 r.

Prezes Rady:
Maciej Drygała (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)
Sekretarz Rady:

Przedstawiciel Rady w Senacie UJ:

III 1991 r. - 1992 r.

Prezes Rady:
Maciej Drygała (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)
Sekretarz Rady:

Przedstawiciel Rady w Senacie UJ:

1990 r. - 1991 r.

Prezes Rady:
Krystyna Samsonowska (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)
Sekretarz Rady:

Przedstawiciel Rady w Senacie UJ:

V 1989 r. - 1990 r.

Prezes Rady:
Krystyna Samsonowska (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)
Sekretarz Rady:

Przedstawiciel Rady w Senacie UJ:

II 1988 r. - V 1989 r.

Prezes Rady:
Wojciech Drelicharz (Koło Naukowe Historyków Studentów UJ)

1987 r. - 1988 r.

Prezes Rady:
(Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)

1986 r. - 1987 r.

Prezes Rady:
(Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)

1985 r. - 1986 r.

Prezes Rady:
(Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ)

1984 r. - 1985 r.

Prezes Rady:
 

1983 r. - 1984 r.

Prezes Rady:
 

1982 r. - 1983 r.

Prezes Rady:
 

1981 r. - 1982 r.

Prezes Rady: