Zmiana terminu nadsyłania wniosków na podział QII A

Nowy termin upływa 15 kwietnia 2024.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 5/2024, zmianie uległ termin składania wniosków na podział QII A. Tym samym, najbliższy termin składania wniosków o dofinansowanie projektu przez RKN UJ w ramach zwykłej procedury przypada na 15 kwietnia 2024 r (poniedziałek) godz. 23:59.

Przesunięcie terminu (z 22 kwietnia) umożliwi realizację większej liczby projektów, o wcześniejszych datach rozpoczęcia, a jednocześnie pozwoli uniknąć zamieszania w obiegu dokumentów wywołanego przerwą majową. Przypominamy, że poprawki do złożonego wniosku można będzie dosyłać do 18 kwietnia (3 dni).

Zachęcamy do konsultacji wniosków z Komisją Konkursową w ramach dyżurów. Zaktualizowany harmonogram pracy RKN UJ dostępny jest w odpowiedniej zakładce.

Konsultacje z Redakcją Studenckich Zeszytów Naukowych

Zmiana wzorów wniosków, sprawozdań oraz kosztorysu

II podział środków w IV kwartale

Zawieszenie w prawach Kół Naukowych