Rekrutacja do Zespołów RKN

Dołącz do jednego z naszych Zespołów i zacznij działać w Radzie Kół Naukowych UJ! Szukamy osób pracowitych, aktywnych i chętnych do zaangażowania się. Działalność w RKN to także świetna okazja na poszerzenie swoich kompetencji oraz poznanie świetnych osób, ze wszystkich Wydziałów.

Zespół Projektowy

• Zadaniem Zespołu jest organizacja i realizacja najważniejszych projektów Rady Kół Naukowych.
• W ubiegłym roku Zespół zrealizował, między innymi: galę z okazji 35-lecia RKN, Wiosenny Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny, Studencko-Doktoranckie Salony Naukowe (we współpracy z Towarzystwem Doktorantów), integracje po Walnych Zgromadzeniach oraz zakup bluz RKN.
• W następnej kadencji planujemy zorganizować jeszcze więcej ambitnych projektów!

Zespół Informacji i Promocji

• Głównym zadaniem Zespołu jest informowanie o bieżącej działalności Rady Kół Naukowych oraz o inicjatywach Kół zrzeszonych.
• Zespół odpowiada za publikowanie ogłoszeń w mediach społecznościowych, a także za promowanie i relacjonowanie wydarzeń oraz projektów RKN.

Zespół Prawny

• Głównym zadaniem Zespołu jest bieżąca obsługa prawna RKN, przygotowywanie prejektów dokumentów, regulaminów, wniosków czy pism.
• Członkowie Zespołu zajmują się również opracowywaniem zmian w dokumentach RKN.
• Zaproszenie do tego Zespołu kierujemy przede wszystkim do studentów prawa, ale również do wszystkich innych zainteresowanych osób!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno tych doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością studencką!

REKRUTACJA POTRWA DO 20 CZERWCA

Link do fomularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/e/UUQ6c9n5MQ

II podział środków w IV kwartale

Zawieszenie w prawach Kół Naukowych