Termin składania wniosków na III kwartał 2020 roku

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

Zgodnie z art. 6 ust. 3 Regulaminu podziału środków finansowych RKN UJ ostateczny termin składania wniosków o dofinansowanie projektów realizowanych w III kwartale 2020 roku wyznaczam na 24 czerwca 2020 r.  Wszystkie formularze dostępne są na stronie internetowej RKN UJ w dziale Dokumenty.

Zachęcam przede wszystkim do organizowaniu projektów w formie zdalnej oraz wydawania publikacji naukowych. Proszę konsultować inne formy aktywności (np. badania terenowe), ponieważ sytuacja zmienia się dynamicznie.

Wszystkie złożone wnioski zostaną ocenione zgodnie ze Statutem oraz Regulaminem finansowania RKN UJ, jednkaże mogą się nie odbyć ze względu na trwającą pandemię COVID-19.

W tym kwartale obowiązują mastępujące zasady składania wniosków:

1. Wnioski i załączniki wysyłacie e-mailowo jak dotychczas. Zamiast wersji papierowej wniosku należy załaczyć skan w formacie PDF z podpisem Prezesa Koła.

2. Opinia naukowa Opiekuna Koła ma być w formie screenu e-maila z widocznym adresem w domenie uj.edu.pl oraz dopiskiem ,,Oświadczam, że zapoznałem/am się z Preliminarzem wniosku o dofinansowanie i go akceptuję".

Wersja elektroniczna wniosku powinna zawierać: preliminarz wraz z załącznikami oraz opinię naukową. Dokumenty należy spakować do archiwum nazwanego według wzoru KNxxx_NazwaProjektu (nazwę należy skrócić do maksymalnie trzech wyrazów), gdzie KNxxx jest identyfikatorem Koła. Przykładowa nazwa archiwum: KN001_WarsztatyAlgebraPrzemienna.zip

W spakowanym archiwum należy wysłać:

• zrzut e-maila obowiązkowej opinii naukowej
  • skan preliminarza w formacie PDF, podpisany przez Prezesa Koła
  • preliminarz wraz z listą załączników (PDF lub Word) bez podpisów,
  • pozostałe załączniki w formie zdjęć, skanów, zrzutów ekranu itp.

Załączniki elektroniczne należy nazwać zgodnie z ich numeracją na liście załączników (np. 4_1.jpg, 5_1.pdf, 5_2.png itp.), opinie naukową umieszczamy jako 0.1. Jeżeli załącznik składa się z kilku plików, należy utworzyć katalog o nazwie będącej
numerem danego załącznika.

Preliminarz wraz z listą załączników, obowiązkową opinią naukową oraz pozostałymi załącznikami do preliminarza należy w wyznaczonym terminie (24.06.2020 do 23:59) przesłać na adres: wnioski.rkn.uj@gmail.com.

Łączę serdeczności,
Weronika Poskrobko
Przewodnicząca RKN U

Zmiana terminu nadsyłania wniosków na podział QII A